Запит до музею

В рамках місії Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара» ми підтримуємо та сприяємо дослідженню та вивченню традиційної української народної культури через зразки колекцій фондового зібрання культурної спадщини.

Якщо ви хочете домовитись про візит або шукаєте інформацію про колекції, заповніть цю форму. Відповіді, які ви надаєте, допоможуть нам підготувати для вас необхідний матеріал.

Контактна інформація:

Якщо цей запит стосується навчання, будь ласка, надайте таку інформацію:

Тип запиту:
До вибору пропонується відмітити галочкою щось із наступного:

Будь ласка, виберіть цю опцію, щоб отримати додаткову інформацію про музейний предмет з колекції.

Будь ласка, виберіть цю опцію, якщо ви зацікавлені в особистому відвідуванні для дослідження колекцій музею.

Будь ласка, виберіть цю опцію, якщо ви маєте питання на теми традиційної української народної культури: народне малярство, традиційна вишивка, ткацтво, традиційний костюм, свята, обряди, фольклор, тощо.

Тип колекції: (позначте галочкою, один варіант або кілька)

Будь ласка, надайте детальну інформацію щодо вашого запиту:

Консультації та візити відбуваються за попереднього узгодженим часом. Будь ласка, зазначте зручний для вас час та дату запланованого візиту.

Будь ласка, прочитайте Інтернет-умови використання матеріалів з онлайн-колекцій Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Використання Інтернет-колекцій регулюється цими положеннями, умовами та чинним українським законодавством. Зауважте, що розширений доступ до досліджень надається лише заявнику і не може бути наданий іншим особам. Непублічною інформацією повинен користуватися лише заявник.