05 липня 2019
Посилання скопійовано
До фондів музею Гончара надійшли нові неоціненні раритети. Від посла Канади в Україні Романа Ващука та його дружини Оксани Смеречук отримали цінний дарунок – дерев’яну скульптуру “Розп’яття”. За словами генерального директора музею Петра Гончара, це “надзвичайно фантастична річ, витворена народним генієм, з відбитком часу української історії. Думаємо, що її місце буде у новоствореній постійній експозиції музею! Безмежно вдячні за дарунок!”.
![](/upload/media/2022/06/28/66747227-2731658773530344-656984371126861824-n-533x800.jpg)
А від молодого дослідника фольклору та колекціонера Ігоря Переверетнюка отримали — костюм свашки з села Самари, Ратнівського району, Волинської області. Стрій декорований аплікаціями в ромби, що називалися «лиштви», та в смуги.
Безмежно вдячні усім нашим дарувальникам!
![](/upload/media/2022/06/28/65156172-2706303472732541-2301964284378218496-n-558x744.jpg)