Українські колискові. Майстер-клас Ольги Карапати

Огорнути дитинку теплом і ніжністю, висловити свою любов, захистити, лагідно проспівати — все це про колискову 🥰

Майстер-клас проведе етномузикологиня, дослідниця українського пісенного та дитячого фольклору, керівниця дитячого гурту «Будимир» Ольга Карапата.

🎼 Під час зустрічі ми:

  • поспіваємо цікаві зразки колискових з різних куточків України;
  • розберемося із сюжетами;
  • поговоримо про функції колискових;
  • для практикування вдома кожен учасник та учасниця отримає тексти та наспіви.

❣️ Для участі у майстер-класі, просимо купити квиток та пройти коротку реєстрацію:

- Квиток: https://honchar.event.net.ua/cart/event?id=6315

- Реєстрація: https://forms.gle/mSGcvSxYezZPXxdE6

🗓 13 травня (субота)

🕔 15:00 – 16:30

🎫 Вартість квитка: 500 грн

Спів колискових позитивно впливає на психіку дитини, допомагає і самій матусі заспокоїтись, врівноважитись та гармонізуватись. Піснею можна висловити найщиріші побажання дитині бути здоровою, вродливою, щасливою, запросити добру долю.

Повторювана мелодія зі словами про сонка й дрімоту, котка-воркотка, гулі, що посіли на люлі з шовковими вервечками, заспокійливі погойдування та обійми дають немовляті відчуття затишку і безпеки, що сприяє здоровому сну. Це перше знайомство з рідною мовою через багаті художні образи, якими сповнені колискові, почасти з повчальними історіями.

В українській традиції обовʼязково співали маляті до року-півтора, далі — за бажанням. Вже в утробі дитина чує материнський голос, тому важливо співати ще до народження.

Запрошуємо мамусь і татусів, майбутніх батьків, бабусь і дідусів долучитись до вивчення традиційних українських колискових ❤️