ШЛЯХ ТВОРЦЯ. Презентація туристично-пізнавального маршруту

Якщо вам цікаво відкривати для себе нові туристичні маршрути Україною, відвідувати культурні та історичні місця, отримати нові знайомства з творчими людьми або просто поновити свої фізичні та емоційні сили, запрошуємо 14 квітня на презентацію туристично-пізнавального маршруту «Шлях Творця».

Шлях Творця – це ініціатива молодого мандрівника Валентина Добротворцева, який захоплюється природою України, її людьми, красивими ініціативами і має бажання поділитись своїм досвідом з іншими. За словами засновника Шлях дещо нагадує Лікійську стежку в Туреччині чи Шлях Святого Якова в Європі, але з присмаком шовковиці та подихом вітрів з дніпровських круч. Та в першу чергу «Шлях Творця» - це шлях до самого себе через відчуття природи і спілкування з цікавими людьми.

Маршрут цей заснований у 2021 році. Саме цього року Валентин пройшов пішки з Києва до острова Джарилгач, зібраши дорогою усю необхідну інформацію, яка стане в нагоді майбутнім мандрівникам, що вирішать пройти цим шляхом – мальовничі краєвиди, цікаві природні місця та ландшафти, джерела води, місцеві пам’ятки культури та архітектури, контакти творчих людей та місця відпочинку і ночівлі.

Нині Валентин розвиває відрізок маршруту від Українки до Канева та нову гілку – на захід від Канева. Це близько 240 км мальовничих стежок уздовж річок, через поля, ліси та села.

У час війни кожен з нас потребує відновлення свого психоемоційного стану, який ідеально гармонізується у взаємодії людини з природою. «Шлях Творця» в цьому відношенні дає готове рішення у вигляді подорожі найближчими регіонами, без потреби їхати у далекі світи. Це можливість пізнати себе та пізнати рідний край, познайомити із цікавими людьми, чомусь навчитися, потоваришувати, оздоровитися та посприяти розвитку зеленого туризму, а через нього й українським селам.

На презентації автор хоче познайомити людей з прекрасними місцями, які знаходяться зовсім поруч та окреслити можливості самостійного дослідження нашої історії, культури та традицій, проживаючи це все в подорожі та насолоджуючись життям.

🔸Адреса: вул. Лаврська 19, Музей Івана Гончара
🔸Час: 14 квітня о 12:00
🔸Вхід – 80 грн.

🔸 Для участі у презентації просимо заповнити анкету: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSf7bcGBh4ux9u.../viewform