Лабіринтами орнаментів: квест для дітей за мотивами книги Марини Макущенко "Мир між світами"

🔔 У вівторок, 25 червня, о 18:00 Музей Івана Гончара та «Видавництво Старого Лева» запрошує дітей та батьків пірнути у таємний та чарівний світ разом з письменницею Мариною Макущенко, та дослідницею традиційного народного вбрання Олександрою Сторчай.

Можливо ви помітили, яке візерункове наше життя тут, у центрі Європи, під українським небом. Ми називаємо їх орнаментами, хтось каже що то риски й нехитрі малюнки, а для когось то – давня мова символів. Ми носимо їх на одязі, виводимо на писанках, бачимо їх на горнятках, у метро, у тату, в підручниках, у рекламі і, звісно – у музеях. Різьблені, вишиті, мальовані орнаменти – це нам привіт від наших пращурів. Зазвичай, ми їх досліджуємо, а тепер запрошуємо з ними погратися!

🚶З музейної зали ми вирушимо у навколоукраїнську подорож. Будемо шукати ці знаки у горах і річках, заскочимо на море і багато чого знайдемо у лісах. Запрошуємо дітей 9-12 років на квест, майстерку і жваву розмову, дещо наукову і дещо фентезійну.

Музейниця Олександра Сторчай та письменниця Марина Макущенко поділяться своїми знаннями та цікавинками про таємний світ орнаментів, що закодований у багатьох речах, які нас оточують. Також письменниця розповість про свою книгу «Мир між світами», яка написана у жанрі еко-фентезі та розповідає про зв’язок людей, природи і символів. Посилання на книгу: https://starylev.com.ua/knyga-myr-miz-svitamy.

🗓 У програмі зустрічі:
Квест для дітей про орнаменти вишивки
Мандрівка книгою «Мир між світами»
Знайомство з давніми українськими орнаментами
Майстерка «Орманентована закладка»
Народні ігри
Автограф-сесія від авторки книги Марини Макущенко

🕓 Тривалість: 18:00 - 20:00

🖊️Марина Макущенко — письменниця та журналістка. Професійний фокус: свідоме життя і демократичні цінності у побуті звичайних родин. Авторка книг «Дракон у дитсадку», «Темний бік будинку» , «У смутку і в радості», «Мир між світами», «Таємне життя дивозвірів Марії Примаченко».

🧐Олександра Сторчай — старша наукова співробітниця НЦНК «Музей Івана Гончара», дослідниця вишивки й традиційного народного вбрання.

✍️ Для участі у події просимо зареєструватися за цим посиланням: http://surl.li/upxnq.
🎫Вхід на подію - 150 грн.

📍 Місце зустрічі: м. Київ, вул.Лаврська 19, Музей Івана Гончара.