Концерт Хореї Козацької «Вже воскресла Україна»

Запрошуємо 4 червня на довгоочікуваний концерт гурту «Хорея Козацька» в Музеї Івана Гончара. Нарешті гурт, що був війною розсіяний по світу, збереться у повному складі учасників.

У концерті прозвучать гімни та пісні різних історичних епох, які від сивої давнини й до сьогодення будять в українцях силу духу та надихають в боротьбі за свою дідизну і материзну.

"Співи ці як добре дороге вино — перевірені часом. Одні з них в давні минулі літа, а інші не одне століття протягом багатьох років дають наснагу відстоювати одвічні цінності, спонукають боронити рідну землю, родять в серцях лицарів завзяття та ярий гнів в боротьбі з лютими, лихими ворогами. Вони і зараз додають міці нашим воїнам в цьому екзистенційному двобої з людожерним московським імперіалізмом Ерефії. І не лише воїнам, але й усім свідомим громадянам стають вони в пригоді, як надійне духовне осердя та опертя аби вистояти, бути, перемогти і жити, жити попри все і понад все! Жити й творити, щоб з попелу небуття до нового життя таки Воскресла Україна!" — Тарас Компаніченко

Хорея Козацька заграє у складі: Тарас Компаніченко, Сергій Охрімчук, Северин Данилейко, Ярослав Крисько, Максим Бережнюк, Святослав Силенко.

Квитки на подію: https://honchar.event.net.ua/cart/cart?id_date=7482