Концерт чоловічого співу до Дня пам'яті захисників України

29 серпня о 19:00 до Дня памʼяті захисників України ЩукаРиба виступить у Музеї Івана Гончара із програмою чоловічого традиційного співу. Запрошуємо послухати козацькі, рекрутські та побутові пісні, відтворені та реконструйовані за автентичними записами.

Традиція чоловічого співу, колись поширена на більшій частині території України, майже цілком зникла у живому середовищі побутування, частина чоловічого репертуару перейшла до жіночого. На концерті прозвучать пісні, зафіксовані на Кубані від козаків, які впродовж 200 років після їхнього переселення з Півдня та інших регіонів України, зберігали унікальний музичний спадок. Гурт виконає пісні з Полтавщини, Слобожанщини та Херсонщини.

Чоловічий спів – унікальний елемент нашої культурної спадщини, що повʼязаний передовсім із військом, його звитягами та українською історією.

Вхід на концерт - донат від 300 гривень на 1000 кровоспинних турнікетів CAT. У цей день підтримаємо волонтерський збір учасниці гурту ЩукаРиба Софії Андрущенко. Тактичні аптечки з якісними турнікетами будуть передані бойовим підрозділам. Необхідна сума - 900 000 гривень, аби зберігати і рятувати життя наших незламних воїнів.

Зробіть донат за посиланням https://send.monobank.ua/jar/9n7B6FwrgV у період з 24 по 29 серпня, покажіть скрін переказу коштів на вході та отримайте можливість відчути неймовірне поєднання сили й ліричності українського чоловічого співу.

Концерт присвячуємо захисниками та борцям за Україну різних історичних епох. Запрошуємо вшанувати полеглих за волю й незалежність захисників України.