Колискові та забавлянки | майстер-клас від Ольги Карапати

Огорнути дитинку теплом і ніжністю, висловити свою любов, захистити, розвеселити — все це про колискові та забавлянки 🥰

Запрошуємо на майстер-клас з етномузикологинею, дослідницею українського пісенного та дитячого фольклору, керівницею дитячого гурту «Будимир» Ольгою Карапатою.

Що очікувати?

🌱 поспіваємо цікаві зразки колискових та забавлянок з різних куточків України;

🌱 розберемося із сюжетами;

🌱 поговоримо про функції колискових та забавлянок;

🌱 для практикування вдома кожен учасник та учасниця отримає тексти та наспіви.

Для чого співати колискові?

Спів колискових позитивно впливає на психіку дитини, допомагає і самій матері чи бабусі заспокоїтись, врівноважитись, гармонізуватись. Піснею можна висловити найщиріші побажання дитині бути здоровою, вродливою, щасливою, запросити добру долю.

Для чого дітям забавлянки?

Забавлянки, потішки, ігри вкрай необхідні для гармонійного контакту з дитинкою від народження. Вони допомогають формувати особливий емоціний зв’язок між батьками й дитиною — зв’язок, що був важливий в усі часи. 

❣️Аби посилити ідею зв’язку між дітьми та батьками, ми підготували подарунок — розігруємо серед учасників майстер-класу хустку, на якій відтворена вишивка дитячої сорочки з Музею Івана Гончара, що її вишила любляча матуся для свого маляти. Хустку для розіграшу надають партнери цього майстер-класу — бренд «Не Хустка», де вірять, що хустка може бути не просто річчю, а розповідати історії українців. Цю хустинку вони створили у співпраці з брендом «Gepur» та спільнотою «Спільний спадок». 

Обмін емоціями, тілесні дотики, живе спілкування — це спільний час радості з малечею не лише для батьків, а для братиків, сестричок та усіх родичів. Запрошуємо мамусь і татусів, майбутніх батьків, бабусь і дідусів долучитись до вивчення традиційних українських колискових та забавлянок. 

Подію можна відвідати з малюками👶

🗓 26 червня (середа)
🕔 11:00 – 13:00
🎫 Вартість квитка: 500 грн

Участь за попередньою реєстрацією https://docs.google.com/forms/d/1xAPAvoAFCwrcxafKEbkYYlehJP7hdoEapWsFG8-Ryzc/edit

Кількість місць обмежена.

❗У разі повітряної тривоги усі відвідувачі мають залишити музей.
Якщо тривога завершиться протягом години, майстер-клас продовжиться після відбою тривоги.