Іван Приходько. Нове коло Життя

Якщо ви хоч один раз у житті зустрічалися з майстром та народним філософом Іваном Приходьком, ви ніколи не забуде цієї харизматичної творчої особистості. Він все довкола заряджає своєю сонячною енергією, перетворює життя суцільно на мистецтво, пронизує його сенсами і наповнює творчістю та красою. Чи він малює, чи різьбить, чи проводить майстер-клас для дітей, чи розповідає про свої роботи - завжди заворожує глибиною та справжністю. А його магічна гра на бубні з поетичними речитативами, авторськими й народними, і характерними вигуками стала невід’ємною частиною унікального творчого образу.

17 вересня Іван Приходько святкує початок нового кола життя. Музей Івана Гончара з цієї нагоди відкриває одноденну виставку майстра. Буде багато творчості, краси і світла.

Програма події:

🌿12:00 - 18:00 - виставки художніх робіт Івана Приходька. Упродовж дня будуть тривати імпровізовані екскурсії майстра

🌿13:00 - дитячі ігри з фольклорним гуртом Орелі

🌿14:00 - майстер-клас для дітей від Івана Приходька

🌿15:00 - троїсті музики (дитячий гурт “Орелі”)

🌿16:00 - імпровізована пісенна програма (Ольга Карапата, Наталка Хоменко, Софія та Cтепан Андрущенки, Мирослава Вертюк)

❣️Протягом дня ви зможете придбати роботи Івана Приходька та листівки з автографом майстра.

Іван Приходько народився і живе в с.Дударків на Київщині у хаті під стріхою та з розписами на стінах. Понад чотири десятиліття майстер плідно працює у сфері декоративного розпису, народної іграшки та дерев’яної скульптури. Його художній стиль є неповторним, самобутнім, ґрунтується на класичних традиціях народного мистецтва, але водночас є новаторським, глибоко індивідуальним. У картинах, дерев’яній скульптурі та дитячих іграшках багато символів та метафор. Яскравий стиль письма майстра супроводжується самобутнім світобаченням.

Майстер має ряд відзнак: Заслужений майстер народної творчості України, лауреат державних премій ім. Павла Чубинського, Катерини Білокур, Петра Верни; є членом Національної спілки майстрів народного мистецтва України.

🔸Вхід на подію - 100 грн.

🔸Для дітей, воїнів та ветеранів вхід вільний.

🔸Адреса: Київ, вул.Лаврська 19.