Журнал Vogue зняв історію про святкування Маланки у маленькому прикарпатському селі (ФОТО, ВІДЕО)

Наприкінці листопада знімальна група Vogue UA вирушила на зйомку епічної фотоісторії “Маланка” для січневого номера 2017, який в редакції негласно називають найбільш проукраїнським за всю історію — пише 0342.ua з посиланням на Бліц-інфо.

Маланка — головний український обряд святкування Нового року — це колоритний карнавал, який будується на ході перевдягнених і колядках. Екзотичні навіть для багатьох українців костюми і обрядові дії надихнули створити проект, в якому за допомогою моди редакція транслює образи традиційної культури.

«Зйомка Маланки — давня мрія, яку ми плекали редакцією всі три роки існування журналу. На мій погляд, цей район Західної України — Криворівня, Шешори, Косів — корінь української культури і нам необхідно його культивувати всіма можливими медіа. Адже це так круто, що все це жваво і ми можемо спостерігати за процесом не в музеї, а в реальному житті », — розповідає директор відділу моди Vogue UA Юлія Пелипас.

Команда на зйомку з’їхалася з усієї Європи. Фотограф Єлизавета Породіна і режисер відео Джозеф Бейер летіли з Мюнхена, модель Вероніка Русакова – з Москви, стиліст по зачісках та макіяжу Стелла фон Зенгер і модель Алекс Вольф – з Берліна (Алекс – з цікавості та за покликом крові – його дід народився в Житомирській області ). На пленері задіяли колектив «Белелуйска Маланка» з 40 чоловік. Караваном на зйомку їхало також три валізи речей з європейських шоу-румів (Burberry, Dior, Ellery, Alexander McQueen) і стільки ж – з автентичними речами з фондів Українського Інституту Історії Моди – за задумом Юлії Пелипас ​​зйомка була побудована на міксі сучасного і традиційного одягу на тлі знакових місць Прикарпаття.

Зйомка Vogue UA проходила в селі Белелуя Івано-Франківської області — одному з небагатьох в Західній Україні, де ще грають Маланку.

ВИДИВО

0342.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Звідки ви дізналися про Музей Івана Гончара?

Результати