Українські майстри взяли участь у виставці ляльок світу, яка відбулась в Туреччині

У турецькому містечку Бююкчекмедже в рамках Міжнародного фестивалю культури та мистецтв відкрилася Міжнародна виставка ляльок “Лялька світу”. Понад двісті лялькових творів привезли імениті майстри з десятка країн світу – Туреччини, Болгарії, Грузії, Казахстану, Узбекистану, Татарстану, Кореї, тощо.

Україну представили ляльки трьох майстрів – Людмили Павлової (м.Тернопіль), Інни Івінської (м.Дніпро) та Оксани Вдовиченко (м.Київ). Українські ляльки виконані у стилі народної ляльки – мотанки, а також декоративної ляльки з відтворенням національного вбрання.

Ляльки на міжнародній виставці виконані у довільних техніках з використанням найрізноманітніших матеріалів – від полімерної глини та фарфору до природніх матеріалів, презентують як театральну ляльку, так і народну.

В рамках виставки відбуваються майстер-класи для дітей, відвідувачів, а також семінари для самих майстрів-учасників.

Катерина Качур (фото), НЦНК “Музей Івана Гончара”

Share Button

Один відгук

  1. Валентина

    Я у захваті! Дуже цікаві і красиві ляльки. Хотілось би приїхати і побачити все своїми очима.Дуже дякую за можливість побачити цей дивовижний казковий мир ляльок. Я також люблю творити ляльки, іншим словом я не можу назвати цей процес.Бо коли в голові народжується якийсь образ – він не дає тобі спокою. Проситься назовні. Дуже хочеться все кинути і сідати творити.Я роблю ляльки в техніці скульптурний текстиль.Мої ляльки добрі і завжди посміхаються. Я бажаю всім творчим людям здоров’я, натхнення і гарного настрою.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Ви писали писанки цього року?

Результати