У Волинському краєзнавчому музеї оголошено конкурс різдвяно-новорічної атрибутики

Запрошуємо до участі в Одинадцятому обласному конкурсі різдвяно-новорічної атрибутики „Символи різдвяних свят” усіх хто прагне пізнати і продовжувати народні традиції.

ПОЛОЖЕННЯ

про Одинадцятий обласний конкурс
різдвяно-новорічної атрибутики „Символи різдвяних свят”

Мета конкурсу: виявлення, вивчення, збереження та популяризація народних традицій, звичаїв та обрядів, пов’язаних зі святкуванням Різдва Христового, Нового року, Водохреща; розвиток духовності, піднесення творчої активності дітей та молоді на зразках традиційної народної культури.

   Умови конкурсу:

  1. Конкурс проводиться серед дітей (школярів, учнів початкових спеціалізованих мистецьких навчальних закладів), дорослих (студентів вузів, людей різних сфер діяльності).
  2. На конкурс подаються традиційні атрибути різдвяно-новорічних свят: лялькові і декоративні вертепні шопки, сценарії вертепів, різдвяні зірки, маски ряджених, реквізити колядників і щедрівників, дідухи, солом’яні „павуки”; твори народного мистецтва на різдвяно-новорічну тематику.

До поданих на конкурс атрибутів додаються такі відомості:

  • назва роботи, дата і місце виготовлення;
  • відомості про автора (прізвище, ім’я та по-батькові, рік народження, професія, місце роботи або навчання, домашня адреса, телефон, ідентифікаційний номер).

Заповнення заявки обов’язкове.

   Основні критерії оцінювання робіт:

  • відповідність форм та змісту атрибутів місцевим традиціям;
  • цікаве творче вирішення;
  • художній і технічний рівень виконання.

Переможці конкурсу будуть нагороджені дипломами, подяками, призами. Кращі роботи (переможців) передаються до фондів музею та будуть експонуватися на виставках.

Роботи на конкурс слід подавати до 21 грудня 2015 року (крім суботи і неділі) у Волинський краєзнавчий музей (відділ етнографії) за адресою: м. Луцьк, вул. Шопена, 20.

Контактні телефони: (0332) 24-23-58; (0332) 24-56-19.
E-mail: eviddil@ukr.net volkrmus@lt.ukrtel.net

volyn-kray-mus.at.ua

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Які музеї ви в першу чергу відвідуєте за кордоном?

Результати