Щодо перших годин інциденту в Музеї Івана Гончара та реакції аварійних служб

14 лютого 2018 о 08:22 | Новини музею

Щодо перших годин інциденту в Музеї Івана Гончара та реакції аварійних служб. Близько 4:00 спрацювала пожежна сигналізація, яка зреагувала на високу температуру, приїхала пожежна служба і, не виявивши вогню, поїхала. О 5:00 охорона музею почула шум води і одразу повідомила Генерального директора Петра Гончара. Він швидко прибув до Музею, разом з охороною перекрили музейну систему опалення та почали телефонувати до аварійних служб. В першу чергу до Державної служби України з надзвичайних ситуацій, за номером 101. За рекомендаціями автовідповідача вдалося зв’язатися з диспетчером, який надав контакти інших служб, куди радив звернутися. Почали телефонувати – відповіді не було. Знову зателефонували 101, знову дали номер іншої аварійної служби Києва. Далі 1551 і знову відсилання за іншими номерами.

Оскільки вода швидко заливала експозицію і діяти потрібно було оперативно, залишили телефон та спільними зусиллями директора, охорони музею і трьох співробітників (які оперативно прибули на прохання директора) за допомогою двох насосів почали відкачувати воду та власноруч виносити експонати. Близько 7:00 вдалося додзвонитись за приватним номером до керівника служби тепломереж Печерського району п.Пляшка, який пообіцяв зайнятись вирішенням питання. Аварійні служби приїхали на допомогу близько 10:00.

Скріншоти дзвінків зроблені з телефону Петра Івановича Гончара, генерального директора Музею.

Share Button

Один відгук

  1. Максим

    Здається наші пузаті начальники думають тільки про те як обікрасти українців. А до виконання своїх обов’язків їм байдуже. Як на мене, тот тут явна службова недбалість з боку аварійних служб, що карається ст. 367 КК України. Раджу вам звернутись до Прокуратури, Поліції і в КМДА.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Чи співають/ли ваші бабусі/дідусі?

Результати