Вишивана картина

10 травня 2012 о 20:47

Вишивана картина «Третє небо». 2004. Полотно, муліне, металева нитка, голкова техніка, гладь

Анжеліка Рудницька, співачка, художник, фольклорист, майстер художньої вишивки. Київ

Інтерв’ю взяте в НЦНК “Музей Івана Гончара”, м.Київ, 11 квітня 2012 року

Фото

Share Button

Один відгук

 1. Тетяна Андріївна Горбенко (Шевенок)

  Дорогенька Анджеліка!
  Велика моя материнська вдячність за твою прекрасну Творчість і твою укра]нську жіночу силу Духу!
  Твоя унікальна народна Творчість, твої молоді “золоті” сонячні Слова, твоє вишиване ” Третє небо” вселяє в серця українців віру в те, що відРОДження народного молодого українського мистецтва відбувається!!!
  Бажаю тобі великої РАДості в земному Житті і нового творчого патріотичного злету!

  Також хочу підкреслити, що ось такі молоді люди як ти, любенька Анджеліко, можуть наРОДити зовсім нову багату щедру сильну красиву Укра]ну в новому тисячолітті.
  Бажаю Успіху і звертаюсь через сайт Музея ІванаГончара як Батька зі своєю материнською Пропозицією.

  Дорогий український наРОДе!
  Молода красива щедра Україна готується до свого 21-річчя!
  Українська влада разом з об’єднаною опозицією дружно готуються до нових парламентських виборів, а також нового Мера Столиці нашої.
  І наш багатий на таланти український наРОД готується до нового Життя в 21-му столітті , в якому всі чесноти сучасної Людини на першому плані вибудовуються.
  То ж є Материнська пропозиція!
  Як колись, в минулому столітті в часи нашого дитинства, всі виборні дільниці в наших школах, бібліотеках та державних установах в запланованих державою Виборах були прикрашені рукотворними творіннями самих же Виборців. Ці унікальні Виставки народного мистецтва – краса розписного народного малярства та живопису, вишивання, плетіння, різьблення, оздоблення та декору українського житла, святкові колекції жіночого, чоловічого, дитячого одягу та взуття, а також українські народні пісні створювали чудовий святковий настрій, особливо в дітей та молоді. Гарно б було , аби зараз, вже в третьому тисячолітті , в Україні 21-го віку, ця наРОДна традиція відновилась. Було б дуже актуально, якби самі Кандидати 2012 року в Український Парламент – представники творчого українського наРОДу – розкрили в повній силі Талант свого Українського наРОДу, свою особисту наРОДну Творчість, своїх Родин – дітей та онуків, і своїх же Виборців!
  І тоді б європейськє євро, американські долари, китайська, російська, білоруська і турецька продукція та їжа залишились би на задньому плані , в вчорашньому дні, бо все б наще нове УКРАЇНСЬКЕ вітчизняне наРОДилось!

  Бажаю Успіху та Добра !
  Шаную,
  Мати Тетяна з Києва
  6 серпня 2012 року

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Які музеї ви в першу чергу відвідуєте за кордоном?

Результати