Говоримо про важливе: Європейський день боротьби з торгівлею людьми

18 жовтня – Європейський день боротьби з торгівлею людьми, що був започаткований з ініціативи Європейського Парламенту 2007 року як день консолідації діяльності з підвищення рівня обізнаності щодо торгівлі людьми, небайдужості до цього явища та виявлення проблеми на світовому рівні.

Торгівля людьми є одним з найсерйозніших злочинів проти людини. Нині у світі понад 21 мільйон осіб є жертвами примусової праці, а Україна є однією з основних країн походження постраждалих від сучасного рабства в Європі. Лише за останні 17 років Міжнародною організацією з міграції було надано комплексну реінтеграційну допомогу 13 485 українцям.

Стати жертвою торгівлі людьми може кожен, незалежно від статі, віку, рівня освіти чи кваліфікації. Тож важливо пам’ятати, що людська гідність, права людини є найвищою цінністю.

Закликаємо громадян України, які потрапили особисто або мають інформацію про потрапляння інших громадян України чи іноземних громадян у обставини, пов’язані з торгівлею людьми, негайно інформувати компетентні органи та українські дипломатичні установи. Таке інформування є вкрай важливим для належного реагування на факти злочинів у сфері торгівлі людьми.

Отримати безкоштовну консультацію або повідомити про факт злочину можна за телефоном Гарячої лінії з питань міграції та протидії торгівлі людьми: 527 або 0800 505 501

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Чи співають/ли ваші бабусі/дідусі?

Результати