Для ремісників проведуть тренінги з продажу своїх виробів через інтернет

Проект «Craft it!» в партнерстві з Укрпоштою запрошує ремісників та хендмейдерів на навчальні тренінги з продажу та просування своїх виробів через інтернет.

У березні та квітні для мешканців Київської, Житомирської, Чернігівської, Рівненської, Волинської областей відбудуться тренінги для народних майстрів та хендмейдерів, які хочуть дізнатися, як продавати власні вироби онлайн.

До участі у навчальних модулях запрошуються: хендмейдери та ремісники, які прагнуть навчитися онлайн продажам, дізнатися про ресурси, що допомагають це зробити; навчитися способам представлення себе та продажу власних виробів в інтернеті.

Під час навчальних модулів учасники дізнаються про специфіку продажу хендмейд виробів на ресурсах Crafta.ua, eBay, Amazon Handmade, Etsy та через соціальні мережі – Facebook та Іnstagram.

Окремо тренери розкажуть про суто практичні речі, з якими пов’язана торгівля на будь-якій платформі: доставка та оплата товару, питання безпеки і збереження, взаємодія з митницею.

Навчання проводитимуть досвідчені тренери та практикуючі продавці (Катерина Вітковська – Etsy, Олег Білоногий – eBay, Олександр Радич – Amazon Handmade).

Участь у тренінгах безкоштовна.
Обов’язкова умова – попередня реєстрація до 10 березня за посиланням bit.ly/polissyatrainings.

Орієнтовний перелік міст, де відбудуться навчання:

  • Житомирська область – Житомир, Новоград-Волинський;
  • Чернігівська область – Чернігів, Ніжин;
  • Рівненська область – Рівне, Дубно;
  • Київська область – Біла Церква, Буча;
  • Волинська область – Луцьк, Ковель.

Точний перелік міст та дати проведення буде опубліковано згодом.

За більш детальною інформацією звертайтеся за адресою ucidngo.craft@gmail.com
Оновлення інформації про проект – на сторінці https://www.facebook.com/craft.it.eaptc/

***
Довідково: У 2017 році в рамках Територіальної співпраці країн Східного партнерства (http://eaptc.eu), що реалізується за кошти Європейського Союзу та за адміністрування GIZ, отримав підтримку транскордонний україно-білоруський проект «Розвиток традиційних народних ремесел як драйвер росту малого і середнього підприємництва та самозайнятості в прикордонних громадах». Навчально-практичний блок «Craft It! Навчися і зроби» спрямований на підвищення знань щодо просування хендмейд товарів на різноманітних торгових майданчиках в інтернеті. Стратегічна мета проекту – сприяти поширенню альтернативних способів самозайнятості населення та продемонструвати модель та алгоритми поширення такого способу заробітку у сфері креативної економіки, всебічно сприяти розвитку цієї сфери і залученню до неї якомога більшої кількості людей.
Реалізацією проекту з української сторони займаються громадські організації «Український центр інтелектуального розвитку» та «УЦГІ «Світло».

Share Button

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Чи співають/ли ваші бабусі/дідусі?

Результати