СТУДІЯ «ЕТНОПСИХОЛОГІЯ — УСВІДОМ СЕБЕ УКРАЇНЦЕМ»

27 лютого 2016 об 11:00 |

27 лютого об 11.00 в Національному центрі народної культури «Музей Івана Гончара» відбудеться перша лекція студії «Етнопсихологія — усвідом себе українцем».

Віктор Фіалковський, ініціатор студії, етнопсихолог, дослідник дохристиянської культури та звичаїв України, розповідає про важливість просвітницьких заходів: «Існування української держави неможливе без знання та розуміння етнопсихологічних, етнокультурних та етносоціальних процесів, які відбуваються в сучасному суспільстві. Тому вивчення «Етнопсихології» є важливою складовою буття української нації.»

Метою даної студії є формування у відвідувачів ґрунтовних знань про основні характеристики етносу, національний характер, етнічну самосвідомість та національну свідомість, національну ідентифікацію, види етнічних конфліктів та шляхи їх подолання, доведення важливості та потрібності побудови української держави на етнокультурних принципах.

Предметом курсу є етнокультурні особливості психічного складу і поведінки людей, що визначаються їх національною належністю або етнічною спільністю, а також традиціями та звичаями, які формувалися історично.

Запрошуються всі бажаючі.

Вхід вільний.

Share Button

Один відгук

  1. Віктор Фіалковський

    Дякую всім хто прийшов на ознайомчу зустріч зі студією “Етнопсихологія — усвідом себе українцем!”. Окрема подяка всім хто відповідав на запитання та висловлював свою думку, за те що відбувся діалог, а не стандартна суха лекція — це дуже важливо.

    Сподіваюся на майбутні цікаві та, головне, корисні зустрічі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Які музеї ви в першу чергу відвідуєте за кордоном?

Результати