Шевченківські читання з нагоди 199-ї річниці від дня народження Т.Шевченка

9 березня 2013 о 19:00 |

9 березня 2013 року о 19:00 запрошуємо в Музей Івана Гончара на Шевченківські читання з нагоди 199-ї річниці від дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА.

І нема тому почину, і краю немає…

Чим далі відходить від нас час одного з ключових історичних моментів у житті українського народу і в міру того, як віддаляється епоха, що народила безсмертного генія, для кожного з нас проявляються глибини його творчості та великої правди, що голосно бринить у наших душах сьогодні і резонує з кожним днем сучасної історії. З одного боку – у кожного свій шлях до пізнання Шевченка, його розуміння та осмислення, з іншого – Він є неосяжним, але визначальним культурним явищем, що робить нас нацією.

Українська інтелігенція збереться 9 березня в Музеї Івана Гончара на щорічні Шевченківські читання. Серед запрошених – співаки, письменники, журналісти, політики. Антоніна МАТВІЄНКО, Галина та Леся ТЕЛЬНЮК, Сашко ЯРМОЛА, Марія БУРМАКА, Олесь САНІН, Олександр БРИГИНЕЦЬ, Тарас КОМПАНІЧЕНКО та гурт «ХОРЕЯ КОЗАЦЬКА» співатимуть та читатимуть поезію Шевченка. У програмі вечора прозвучать народні пісні на слова Шевченка, твори Олега Киви, Миколи Лисенка та інших українських композиторів.

Вхід вільний

Share Button

Один відгук

  1. Наталія Зубенко

    Ґратулю організаторам, за такий вагомий вечір, присвячений ґенію українського народу Тарасові Григоровичу Шевченку, Глибокий Вам уклін до самого низу та всім виконавцям, які будуть прикрашувати цей вечір своїм мистецьким хистом! Бажаю всім присутнім чудового вечора. Я особисто можу тільки пошкодувати, що я від вас так далеко, але з думками буду зі всіма Вами!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Відгуки
Опитування

Чи співають/ли ваші бабусі/дідусі?

Результати