Лекція 10. Інноваційна творчість і винахідництво у музеях: уроки Spark!Lab. Трісіа Едвардс (США)

29 серпня 2014 о 20:23 | Анонси, Лекції

19 вересня 2014 року з 11:00 до 13:00 запрошуємо в Національний центр народної культури «Музей Івана Гончара» на лекцію Трісіа Едвардс (м.Вашингтон, США) “Інноваційна творчість і винахідництво у музеях: уроки Spark!Lab” в рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду «Розвиток України»).

Трісіа Едвардс (м. Вашингтон) – музейний педагог, керівник освітнього підрозділу Центру вивчення винаходів та інновацій ім. Лемельсонів Смітсонівського Інституту в Національному музеї американської історії (Вашингтон, США) з 2006 року. Була директором з просвітницької роботи Балтиморського музею індустрії, де розробляла освітні програми та заходи для понад 80000 школярів щороку. Працювала директором з освіти Меморіального Фонду ветеранів В’єтнаму у Вашингтоні. Займала посаду менеджера з освіти у Делаверському природничому музеї.

В інтерактивному просторі під назвою Spark!Lab діти активно залучаються до процесу творення і навчаються ідентифікувати себе як винахідливі мислителі та творчаки. Ця інноваційна лабораторія надихає усіх бажаючих застосовувати власні ідеї як натхнення для своїх витворів і заохочує спрямовувати своє мислення на вирішення проблем і викликів – так як це робили справжні винахідники минулого.

Трісіа Едвардс займається розробкою концептуальних основ навчально-освітніх програм та діяльності Центру вивчення винаходів та інновацій ім. Лемельсонів Смітсонівського Інституту в Національному музеї американської історії, курує Spark!Lab – інтерактивною винахідницькою лабораторією для дітей та їхніх родин. Нині вона працює над втіленням здобутків Spark!Lab у програмах партнерських інституцій у США та закордоном, зокрема у Гургаоні (Індія) та Києві – в Мистецькому Арсеналі.

На лекції “Інноваційна творчість і винахідництво у музеях: уроки Spark!Lab” Трісіа Едвардс розповість про успіхи і виклики цього експериментального освітнього майданчика, поділиться ідеями і стратегіями для зміцнення творчого і винахідницького мислення у дітей в контексті музейних стратегій. Відвідувачі лекції матимуть можливість взяти участь у простих, інтерактивних вправах.

Лекція – англійською мовою з послідовним перекладом.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

ПОПЕРЕДНЯ РЕЄСТРАЦІЯ: honchar_museum@ukr.net, (044) 288-92-68, 280-52-10

Lecture_Tricia_Edwards_19.09.14Lecture_Tricia_Edwards_19.09.142

 

Фоторепортаж

Один відгук

 1. Олена Гончарова

  Шановні колеги!
  Хочу висловити щиру вдячність п. Трісіі Едвардс, керівництву музею Івана Гончара і організаторам проекту “Актуальний музей” від колективу викладачів і студентів кафедри історіі України і музеєзнавства КНУКіМ.
  Бажаю вам подальших успішних проектів!
  З повагою,
  Олена Миколаївна Гончарова,
  завідувач кафедри

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *