Тренінг 1. Написання грантів

08 квітня 2013 о 15:16 | Анонси, Тренінги

18 квітня 2013 року з 10:00 до 17:00 в Музеї Івана Гончара відбудеться тренінг на тему «Основи написання грантів: пошук, підготовка аплікацій, виконання та оцінка грантів для музеїв” – Дженніфер Кан (США), Олеся Островська-Люта (Київ), Наталія Дзюбенко (Львів), Ігор Пошивайло (Київ).

ТРЕНIНГ_грантрайтинг.pdf
Дженніфер Кан_презентація_Написання грантів.pdf
Дженнiфер Кан_роздатковий матеріал (ресурси).doc
Олеся Островська-Люта_презентація.pdf
Пошивайло Ігор_презентація.pdf

Програма тренінгу

9.40 – 10.00 – Реєстрація. Чай/кава.

10.00 – 11.00 – Олеся Островська-Люта, куратор проекту «Динамічного музею», керівник напрямку «Культурне надбання» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»:
«Динамічні можливості для українських музеїв». Програма грантів для музеїв Фонду «Розвиток України», особливості музейних пропозицій у рамках проекту І3, проблеми і потреби музеїв з досвіду підготовки проекту «Динамічний музей», аналіз грантових заявок на «ДМ» – загальна оцінка, сильні та слабкі сторони, типові помилки, загальні тенденції, практичні поради та рекомендації на майбутнє. Сесія запитань та відповідей.

11.00 – 12.00 – Наталія Дзюбенко, головний зберігач фондів Державного природознавчого музею НАН України у Львові, куратор проекту «Природничий музей: Від теорії еволюції життя до практики Живого музею», що здобув головний грант від «Динамічного музею»:
«Чи будуть набиті нами ‘ґулі’ корисні іншим?» – із досвіду підготовки проектної заявки до «Динамічного музею», про проект-переможець, поради та рекомендації музеям з написання грантів та втілення проектів у життя. Сесія запитань та відповідей.

12.00 – 13.00 – Ігор Пошивайло, заступник гендиректора Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара», куратор проекту «Актуальний Музей: Стратегія динамічного розвитку», що здобув малий грант від «Динамічного музею»:
«Від ідеї до проекту: 12 основних правил написання грантів». Розуміння процесу подання грантових пропозицій, основні структурні компоненти та стилістика проектної заявки. Досвід підготовки проекту «Актуальний Музей» та участі у воркшопі з написання грантів у Смітсонівському Інституті (Вашингтон). Сесія запитань та відповідей.

13.00 – 14.00 – Перерва на обід. Чай/кава.

14.00 – 15.30 – Дженніфер Кан, доктор історії мистецтв та музеології, куратор виставок, екс-хранитель в Браунсвільському художньому музеї в Техасі, стипендіат програми академічних обмінів імені Фулбрайта:
«У пошуках грантів для музеїв». Досвід американських грантерів. Сучасна ситуація у наданні грантів музеям, етапи та складові процесу подання гранту, основні правила написання аплікацій, мова для ефективного написання грантів, командна робота, інституційний процес, успішна робота в мережі, загрози неповної звітності, етичні аспекти подання аплікацій, правдива оцінка інституції та спонсорів, бази даних про гранти й інші ресурси, корисні поради та рекомендації у написанні грантів та інше.

15.30 – 16.00 – Кава-пауза.

16.00 – 17.00 – Дженніфер Кан, Ігор Пошивайло. Практичні завдання. Сесія запитань та відповідей. Робота над методичною рекомендацією від учасників семінару.

Попередня реєстрація (ІЗ ЗАЗНАЧЕННЯМ ПОСАДИ, МІСЦЯ РОБОТИ, КОНТАКТНИХ РЕКВІЗИТІВ) і отримання від оргкомітету письмового підтвердження на участь обов’язкові: honchar_museum@ukr.net / (044) 360-90-77, 288-92-68

Кінцевий термін реєстрації – 15 квітня, 17:00.

Тренінг відбудеться в рамках проекту Музею Івана Гончара «Актуальний Музей: стратегія динамічного розвитку» (проект «Динамічний музей» Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України»).

ТРЕН_НГ_грантрайтинг_1ТРЕН_НГ_грантрайтин_2_програма

 

Відео перебігу тренінгу

1 частина

2 частина

Фоторепортаж

Один відгук

 1. Світлана Баженова

  Доброго дня шановні колеги!

  Дуже дякую за цікавий і корисний тренінг з написання грантових заявок. Приїхала до рідного Харкова сповнена знань та наснаги нарешті вже почати писати заявку, а у найближчий час і самі плануємо запросимо робітників культури на семінар та поділитися набутими матеріалами.
  Подальших успіхів та культурних звершень всьому музейному колективу!!! Дуже рада знайомству з вами. Особлива подяка Ігору Пошивайло за чудову організацію заходу та уважне ставлення до гостей.
  На нашому сайті розмістили постматеріал про тренінг. http://www.cultura.kh.ua/activities/grants-investments/2311-muzejniki-zi-vsieyi-ukrayini-zibralisja-u-muzeyi-gonchara-schob-opanuvati-sekreti-otrimannja-grantiv?lang=ru

  І щє маю маленьке прохання, якщо можливо, то надішлить електроною поштою кілька фотографій з тренінгу для більш цікавої візуалізації статті.

  З величезною повагою,
  Світлана Баженова, науковий спіробітник Харківського обласного центру культури і мистецтв (а теперь ще і ваша НЕтаємна шанувальниця).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *