Дитяче свято “Подорож Святого Миколая”

16 грудня 2011 року запрошуємо в Музей Івана Гончара на дитяче свято «Подорож Святого Миколая».

«А хто, хто Миколая любить,
А хто, хто Миколаю служить,
Тому Святий Миколай
на всякий час помагай -
М и к о л а ю …»

Святкування Дня Святого Миколая на сьогодні стало доброю традицією не тільки на Галичині, але й по всій Україні. З давніх-давен образ Святого Миколая асоціювався в народній уяві з добрим дідусем, який усім допомагає. Напередодні свята діти пишуть Йому листи: «Святий Небесний Отче Миколаю, до Тебе діти чемні припадають і просять щиро: «нас Ти не забудь і в ніч чудес з дарунками прибудь».

Тож, недарма серед українського народу побутувала традиція: в ніч з 18 на 19 грудня обдаровувати дітей, і не лише своїх, а й усіх сиріт і знедолених, кладучи під подушки їм подарунки.

Святий Чудотворець Миколай вважався в народі покровителем та захисником мореплавців, мандрівників та землеробів. Він опікувався дівчатами без приданого, бідними та сиротами. Ще відомий Святий Миколай чудовим вмінням виготовляти дитячі іграшки.

Приходьте ж до нас на свято, подаруйте своїм дітям дивний та неповторний світ казки і чудес.

У програмі заходу:

  • 16.00 – «Майстерня Святого Миколая» – майстер-класи для дітей:
    - виготовлення яворівських різдвяних іграшок;
    - соломоплетіння;
    - розмальовування різдв’яних пряників – «миколайчиків»;
    - розпис на склі.
  • 18.00 – Забави на Миколая від гурту «Рожаниця»
  • 18.30 – вистава «Подорож Святого Миколая» від дитячого фольклорного театру «Левеня»

ВХІД У МУЗЕЙ
для дітей – безкоштовний, для батьків, дідусів та бабусь – 3 грн.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *